ЦЕНТРИ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ. КРАЩІ ПРАКТИКИ
Проекти з адмінпослуг
Головна > КРАЩІ ЦНАП ПРОЕКТИ З АДМІНПОСЛУГ
Проекти ЄС
Детальніше

В рамках співпраці Євросоюзу та України проводиться велика кількість проектів для покращення рівня роботи державних установ Україні, збільшення прозорості іх роботи та доступності послуг для громадян України.

Проекти GIZ
Детальніше

За дорученням Федерального Уряду Німеччини GIZ підтримує процес перетворень в Україні з 1993 року. Наразі GIZ працює приблизно у 20 населених пунктах України за дорученням чотирьох німецьких міністерств, Європейського Союзу (ЄС) та Британського департамен

Проекти SIDA
Детальніше

СІДА працює в різних країнах світу. Її головний офіс знаходиться в Швеції. Агентство розробляє країнові стратегії. Країнні бюджети визначаються і затверджуються Парламентом і Урядом Швеції.

Проекти USAID
Детальніше

Агентство США з міжнародного розвитку (англ. United States Agency for International Development, USAID) — незалежне агентство федерального уряду США. Відповідає за невійськову допомогу США іншим країнам. Адміністратор Агентства та його заступник призначаю

Проекти Фонду Ф.Наумана
Детальніше

Фонд Фрідріха Науманна за Свободу (ФФН) - це фонд ліберальної політики. Втілюючи наші проекти, ми прагнемо до забезпечення реалізації свободи, прав людини.

Місцеві ініціативи
Детальніше

Місцева ініціатива, внесена на розгляд сільської, селищної ради у встановленому порядку, підлягає обов'язковому розгляду на відкритому засіданні цієї ради за участю членів ініціативної групи з питань місцевої ініціативи.

ЦНАП за кордоном
Детальніше

В даному розділі Ви можете ознайомитись з успішним досвідом запровадження центрів адміністративних послуг у різних куточках світу - від Канади - до Польщі.

Контактна інформація

Наша Адреса:

43000, М.ЛУЦЬК, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 17

Телефон:

Електронна пошта:

PROJECTCNAP@GMAIL.COM

ПОШИРЮЙТЕ !!!

Відеоролик про належні ЦНАП
Детальніше

Продовжується реконструкція приміщень ЦНАП

Незабаром відкриються нові приміщення ЦНАП
Детальніше

При цьому поповнили місцеву казну на 60 тисяч гривень

За півроку ЦНАП Голобської ОТГ надав майже 5 тисяч послуг
Детальніше

Відбулося засідання робочої групи під головуванням віце-премєр міністра

Єдині підходи до надання адмінпослуг
Детальніше

Інформація від ДМС

Щораз більше ЦНАП оформляють біометричні паспорти
Детальніше