ЦЕНТРИ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ. КРАЩІ ПРАКТИКИ
Івано-Франківськ
Головна > Карта належних ЦНАП України > Івано-Франківськ

Назва ЦНАПу

Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська

Адреса ЦНАПу (індекс, регіон, назва населеного пункту, вулиця, номер будинку)

76018, м.Івано-Франківськ, вул.Незалежності, 9

Адреса веб-сайту (веб-порталу) ЦНАПу

www.cnap.if.ua

 

Номер контактного телефону, адреса електронної пошти, Фейсбук-сторінка, Скайп-ім’я тощо

0342 75-01-19, 0342 75-20-61, 0342 75-20-41,

cnap@mvk.if.ua

https://www.facebook.com/cnapif/

 

Статус ЦНАПу (регіональний, міський, міськрайонний)

Регіональний

 

Кількість філій ЦНАПу

2 територіальні підрозділи (філії) за адресою:

1.вул.Гетьмана Мазепи, 185

2.вул.Галицька, 124-А.

Кількість адміністраторів ЦНАПу, через яких надаються адміністративні послуги

Загальна штатна чисельність адміністраторів ЦНАП – 25.

Кількість представників суб’єктів надання адміністративних послуг, через яких надаються адміністративні послуги у ЦНАПі

У ЦНАП м.Івано-Франківська суб’єктами надання адміністративних послуг надаються послуги з реєстрації бізнесу та реєстрації нерухомості.

Фактична кількість наданих адміністративних послуг за 2015 рік

Фактична кількість наданих адміністративних послуг за 2015 рік становить 69 тисяч 456, фактична кількість відвідувачів, які скористались послугами ЦНАП (у тому числі електронними сервісами), консультаціями нерезидентів, становить 142 тисячу 641.

Фактична кількість наданих адміністративних послуг за 8 місяців 2016 року

Фактична кількість наданих адміністративних послуг за вказаний період 2016 року становить 52 тисячі 396, фактична кількість відвідувачів, які скористались послугами ЦНАП (у тому числі електронними сервісами), консультаціями нерезидентів, становить 72 тисячі 211.

Електронні системи, що функціонують у ЦНАПі

ЦНАП м.Івано-Франківська та його територіальні підрозділи у своїй роботі використовують:

1.    «Універсам послуг» - програмне забезпечення для реєстрації адміністративних та дозвільних послуг, архівування документів на кожну адміністративну та дозвільну послуг.

2.     «Електронна система регулювання чергою»  - забезпечення рівності та доступності громадян до отримання адміністративних та дозвільних послуг.

Функціонує офіційний сайт ЦНАП м.Івано-Франківська www.cnap.if.ua, на якому доступні такі електронні сервіси:

1.      «Попередній запис на прийом» - можливість записатися на прийом до адміністратора, державного адміністратора чи державного реєстратора на зручний для себе день та час з вибором днів на два тижні наперед.

2.      «Код зворотного зв'язку» - кожен відвідувач при отриманні адміністративної чи дозвільної послуги отримує супровідну картку з кодом зворотного зв’язку і на сайті ЦНАП може перевірити стан виконання адміністративної чи дозвільної послуги у режимі реального часу.

3.      «СМС - інформування» - кожен відвідувач, який при замовлені адміністративних чи дозвільних послуг вказав номер свого мобільного телефону, безкоштовно отримує смс - повідомлення про готовність послуги. Послуга поширюється на всіх операторів мобільного зв’язку за допомогою мобільного додатку «SMS-Універсам».

4.      «Мобільний Івано-Франківськ» - додаток для мобільних телефонів, за допомогою, якого можна отримати всю довідкову інформацію про Івано-Франківськ, а також інформацію про послуги, які надаються у ЦНАП, перелік необхідних документів, перевірити стан виконання послуг за допомогою коду зворотного зв’язку (доступний на app store and google play).

5.      «Он-лайн консультація» - сервіс офіційного сайту Центру надання адміністративних послуг www.cnap.if.ua, за допомогою якого мешканці міста в режимі реального часу можуть консультуватись з питань надання адміністративних чи дозвільних послуг за допомогою чат-зв'язку.

6.      «Надання адміністративних послуг в режимі онлайн за технологією Bank ID». З 1 серпня 2015 року мешканці міста Івано-Франківська можуть замовити 30 муніципальних та 10 державних послуг  в режимі он-лайн на сайті  www.cnap.if.ua (розділ «Електронні послуги») без відвідування Центру надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська. Результат послуги замовники отримуватимуть на електронну пошту або зможуть забрати оригінал документа особисто у Центрі надання адміністративних послуг після отримання смс-повідомлення про виконання та предявлення документа, що посвідчує особу.

7.      «Персональний кабінет мешканця» - у якому можна замовити он-лайн послуги, записатись на прийом, переглянути історію замовлень послуг у ЦНАП з 2010 року, он-лайн консультації та інші електронні сервіси.

Особливості організації надання адміністративних послуг у ЦНАПі (кращі практики)

Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська функціонує з жовтня 2010 року.

У 2016 році відкрито два територіальні підрозділи ЦНАП м.Івано-Франківська. В процесі відкриття третій територіальний підрозділ (жовтень-листопад 2016 року) у мікрорайоні «Каскад» (вул.Івана Павла ІІ, 4).

В рамках реалізації проекту Транскордонного співробітництва Польща-Більрусь-Україна у 2015 році в ЦНАП м.Івано-Франківська відкрито інформаційно-консультаційний пункт для іноземців. Такі пункти відкрито у Любліні (Польща) та Луцьку. Перекладено інформаційні картки на англійську та польку мови, постійно працює консультант, який вільно володіє англійською та польською мовами.

У процесі децентралізації та передачі на місця послуг з реєстрації місця проживання, реєстрації бізнесу та нерухомості дані послуги інтегровано до політики якості ЦНАП м.Івано-Франківська, які успішно надаються суб’єктам звернень та суб’єктам господарювання.

ЦНАП м.Івано-Франківська та його територіальні підрозділи функціонують за принципом «Єдиного вікна», як інтегровані офіси, у яких є зони очікування, розміщені інформаційні картки, бланки, зразки заяв та інформаційні термінали.

На даний час у ЦНАП м.Івано-Франківська надаються 216 адміністративних та дозвільно-погоджувальних послуг, а щодня Центр відвідують більше 1000 суб’єктів звернень.

Історія ЦНАПу

6 жовтня 2010 року відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська за адресою вул. Незалежності, 9.

Мотивацією відкриття такого Центру є прагнення створити максимально комфортні та сприятливі умови мешканцям міста при зверненні до органів місцевого самоврядування, запровадити зручний графік прийому, скоротити і спростити процедури отримання необхідних документів, унеможливити будь-які корупційні дії з боку посадових осіб, тому що за якістю надання адміністративних послуг кожен мешканець оцінює наскільки міська влада турбується про нього та поважає його права.

Створено умови доступу до приміщення та комфортного перебування для осіб з обмеженими можливостями.

У приміщенні ЦНАП функціонує каса банку для оплати адміністративних та дозвільних послуг, надаються супутні послуги (копіювання, сканування та виготовлення печаток).

До роботи Центру залучені Обласний дозвільний центр Івано-Франківської облдержадміністрації та відділ державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та легалізації об’єднань громадян реєстраційної служби Івано-франківського міського управління юстиції в Івано-Франківській області.

25 адміністраторів ЦНАП м.Івано-Франківська надають 216 адміністративних та  дозвільно-погоджувальних послуги.

На сьогодні ЦНАП м.Івано-Франківська – це надання більше 100 тис. послуг щороку, а щодня його відвідують від 400 до 1000 відвідувачів.

ЦНАП м.Івано-Франківська здійснює прийом суб’єктів звернень у понеділок, четвер з 9.00 до 20.00, у вівторок, середу, п’ятницю та суботу з 9.00 до 16.00 (без перерви).

ЦНАП м.Івано-Франківська реалізував та бере участь у реалізації таких проектів:

1.  «Покращення надання адміністративних послуг населенню транскордонних регіонів шляхом створення мережі Центрів надання адміністративних послуг і розвитку співпраці між Луцьким та Івано-Франківським центрами надання адміністративних послуг та Люблінським бюро обслуговування мешканців» в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013рр.

Метою проекту було створення транскордонної мережі центрів надання адміністративних послуг,  підвищення якості та ефективності надання послуг ЦНАП м. Луцька і м. Івано-Франківська та Люблінським (Польща) Бюро Обслуговування Мешканців, удосконалення надання адміністративних послуг нерезидентам.

2. «Створення регіональної мережі ЦНАП як ефективного інструменту у застосуванні інноваційних рішень з надання адміністративних послуг населенню»  за підтримки Європейської комісії.

Мета проекту: посилення спроможностей та потенціалу регіональних/районних центрів надання адміністративних послуг в Івано-Франківській області задля забезпечення чесного, ефективного та прозорого надання адміністративних послуг населенню; поширення кращого вітчизняного та міжнародного досвіду в Україні.

3. «Формування політики, ґрунтованої на фактах, в сфері місцевого самоврядування в Україні», фінансованого МЗС Норвегії, який реалізується  Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад та Норвезьким інститутом міських і регіональних досліджень.

4. Реалізація проекту «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні». Проект фінансується Шведським агентством регіонального розвитку (SIDA) та шведською урядовою організацією «Академія Фольке Вернадотта». Початок реалізації проекту у 2015 році.

 

 

 

Контактна інформація

Наша Адреса:

43000, М.ЛУЦЬК, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 17

Телефон:

Електронна пошта:

PROJECTCNAP@GMAIL.COM

ПОШИРЮЙТЕ !!!

Відеоролик про належні ЦНАП
Детальніше

Продовжується реконструкція приміщень ЦНАП

Незабаром відкриються нові приміщення ЦНАП
Детальніше

При цьому поповнили місцеву казну на 60 тисяч гривень

За півроку ЦНАП Голобської ОТГ надав майже 5 тисяч послуг
Детальніше

Відбулося засідання робочої групи під головуванням віце-премєр міністра

Єдині підходи до надання адмінпослуг
Детальніше

Інформація від ДМС

Щораз більше ЦНАП оформляють біометричні паспорти
Детальніше