ЦЕНТРИ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ. КРАЩІ ПРАКТИКИ
Кам’янське
Головна > Карта належних ЦНАП України > Кам’янське

Назва ЦНАП

 

Центр надання адміністративних послуг м. Кам’янське, Дніпропетровська область

Адреса ЦНАП (індекс, регіон, назва населеного пункту, вулиця, номер будинку)

51900, Дніпропетровська обл., місто Кам’янське, проспект Василя Стуса, 10/12

Адреса веб-сайту (веб-порталу) ЦНАП

http://dndz.gov.ua

 

Номер контактного телефону, адреса електронної пошти, Фейсбук-сторінка, Скайп-ім’я тощо

(05692) 26150, 27303,

dozvildndz@ukr.net

www.facebook.com/yourCNAP/

Статус ЦНАП (регіональний, міський, районний, міськрайонний, об’єднаної територіальної громади)

міський

Кількість філій ЦНАП (у разі наявності)

2 філії: у Дніпровському та Південному районах міста

Кількість адміністраторів ЦНАП, через яких надаються адміністративні послуги

20

Кількість представників суб’єктів надання адміністративних послуг, через яких надаються адміністративні послуги у ЦНАП

1 держаний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, який безпосередньо у ЦНАП надає послуги;

8 представників органів виконавчої влади, які надають консультативні послуги;

13 представників муніципальних підприємств та організацій, які надають послуги та консультації

Фактична кількість наданих адміністративних послуг за 2015 рік

37 тисяч 674 послуг

Фактична кількість наданих адміністративних послуг за 8 місяців 2016 року

38 тисяч 838 послуг

Електронні системи, що функціонують у ЦНАП

 

1. Електронна система керування чергою.

Система включає: сервер, електронний термінал з сенсорним екраном, інформаційні панелі, мережеве обладнання, програмне забезпечення.

Завдання системи: розподілення клієнтів за відповідними потоками (послугами), забезпечення чіткого регулювання черги.

Особливості системи: автоматичний режим виклику клієнтів до адміністратора, голосове супроводження виклику, видача клієнту талону черги з відображеним орієнтовним часом прийому та кількістю клієнтів попереду, аналітична система звітності щодо роботи кожного адміністратора та ЦНАП в цілому, бронювання дня та часу прийому тощо.

2. Електронна система оцінки якості обслуговування.

Система включає: сервер, планшети для відтворення опитування чи іншого відео чи програмного продукту, мережеве обладнання, програмне забезпечення.

Завдання системи: проведення інтерактивного опитування клієнтів під  час, коли адміністратор здійснює реєстрацію справи. У зручному та сучасному форматі клієнти можуть одним дотиком відповісти на ряд питань щодо роботи ЦНАП, залишити текст свого відгуку чи зауваження.

Особливості системи: можливість проведення багаторівневих опитувань; за портери можливий показ соціальних відео роликів; система передає дані до серверу системи електронної черги для формування єдиних звітних даних щодо якості обслуговування у ЦНАП.

3. Електронна система оплати адміністративних послуг.

Система включає: електронний термінал з сенсорним екраном, сервер, мережеве та банківське обладнання, програмне забезпечення.

Завдання системи: прийом платежів за надання адміністративних послуг, надання банківських послуг щодо проведення будь-який платежів.

Особливості системи: головне меню терміналу спеціально адаптоване для клієнтів ЦНАП та має розділ «Оплата адміністративних послуг», який включає всі платні послуги ЦНАП. Всі банківські реквізити та призначення вже внесені до терміналу, тому клієнт для оплати послуги має зробити лише «два дотики»: обрати послугу та внести своє прізвище та ІПН. Оплатити послуг можливо як готівкою, так і карткою.

4. Електронна система інформування про каталог послуг ЦНАП.

Система включає: електронний термінал з сенсорним екраном, сервер, мережеве обладнання, програмне забезпечення.

Завдання системи: надання відвідувачам інформації про перелік послуг ЦНАП, інформаційні та технологічні картки, графік роботи ЦНАП, нормативну базу тощо.

Особливості системи: термінал має доступ до сайту міської ради, тому клієнти за бажанням можуть переглядати актуальні новини міста.

5. Електронна система ІР-телефонії.

Система включає: головні ІР-станції, гарнітура операторів, сервер, мережеве обладнання, програмне забезпечення.

Завдання системи: забезпечення швидкісної комунікації між ЦНАП, двома філіями та Єдиною диспетчерською службою.

Особливості системи: зручна внутрішня комунікація між адміністраторами у ЦНАП та його філіях, переведення дзвінків з Єдиної диспетчерської служби до фахівців ЦНАП для надання консультацій громадянам.

6. Система доступу відвідувачів до мережі Інтернет.

Система включає: мережеве обладнання, WiFi роутери, робоче місце з ПК.

Завдання системи: надання можливості вільного доступу до Інтернету для клієнтів, які мають з собою портативні пристрої. Для клієнтів, які не мають планшету чи смартфону, облаштоване робоче місце з ноутбуком для доступу до мережі Інтернет.

Особливості системи: для клієнтів у ЦНАП виділений потужний Інтернет канал 5Мб/с.

7. Система очищення та вентиляції повітря.

Система включає: приточно-витяжна установка, трубопроводи, блок електронного управління системою.

Завдання системи: створення комфортних кліматичних умов для клієнтів та працівників.

Особливості системи: циркуляція, оновлення та фільтрація повітря у приміщенні ЦНАП здійснюється у відповідності до встановленого режиму чи даних з датчиків.

8. Система безперебійного забезпечення доступу до мережі Інтернет.

Система включає: спеціально налаштоване мережеве обладнання.

Завдання системи: забезпечення наявності Інтернет зв’язку у разі виникнення проблем у провайдерів.

Особливості системи: ЦНАП користується послугами трьох провайдерів – двох кабельних та Укртелекому. Мережі провайдерів прокладені до будівлі як по повітрю так і під землею. Обладнання налаштоване таким чином, що у разі зникнення сигналу у одного провайдеру, автоматично підключається інший. Актуальність даного питання полягає в тому що майже вся робота ЦНАП та його систем ґрунтується на доступі до мережі Інтернет.

9. Система відео спостереження за кожним робочим місцем та у приміщеннях ЦНАП.

Система включає: відео камери (в тому числі ІР камери), мережеве обладнання, обладнання для запису та зберігання інформації.

Завдання системи: здійснення відео запису подій у всіх приміщеннях ЦНАП.

Особливості системи: камери охоплюють всі робочі місця ЦНАП, для чіткого запису подій, що відбуваються. Є можливість перегляду відео у режимі реального часу через мережу Інтернет.

Особливості організації надання адміністративних послуг у ЦНАП (кращі практики)

1. Комплексна послуга «Надання пільг сім’ям та учасникам АТО по сплаті житлово-комунальних послуг». ЦНАП прагне до розробки нових єдиних процедур надання пакету послуг щодо вирішення певного життєвого питання клієнта за принципом «одного візиту», як це було зроблено на прикладі комплексної послуги з надання сім’ям учасників АТО пільг зі сплати житлово-комунальних послуг. Учасники АТО та члени їх сімей для оформлення пільг тепер звертаються лише один раз до ЦНАП (раніше необхідно було відвідати мінімум 7 різних органів та установ) і центр збирає всі необхідні довідки за клієнта.

Порядок надання комплексної послуги був затверджений рішенням міської ради.

2. Робоче місце для клієнтів для доступу до порталу державних послуг. З метою популяризації інноваційного проекту «Портал державних послуг iGov.org.ua» у приміщенні ЦНАП створено робоче місце для відвідувачів, яке облаштоване ноутбуком та доступом до мережі Інтернет. Громадяни можуть ознайомитися з послугами, які надаються онлайн та скористуватися системою.

3. Створення повноцінних філій ЦНАП. Одним з завдань ЦНАП є максимальне приближення послуг до споживачів, що прямо впливає на зручність їх отримання. На початку 2016 року міська рада ухвалила рішення про створення філій ЦНАП у двох районах міста Дніпровському та Південному (центральний ЦНАП розміщується у Заводському районі). І вже у червні 2016 року були відкриті сучасні технічно облаштовані приміщення філій.

Філії є повноцінними центрами послуг, в яких надається весь перелік послуг ЦНАП.

Завдяки повній взаємодії та обміну між філіями ЦНАП, споживачі послуг мають можливість отримувати необхідну послуг у будь-якій з філій.

У кожній філії ЦНАП організовано по 15 облаштованих робочих місць.

Філії мають інформаційну рецепцію, зону очікування і інформування, робочу залу.

Філії ЦНАП облаштовані всіма необхідними системами та засобами для комфортного перебування громадян та отримання необхідних послуг.

Електронні системи (черга, оцінка якості обслуговування, відео спостереження) філій та центрального ЦНАП об’єднані в єдину мережу, що надає ряд переваг як для клієнтів, так і для керівництва ЦНАП.

Слід зазначити, що статистика роботи ЦНАП та його філій за червень-липень поточного року показує, що навантаження на центральний ЦНАП не зменшилося. Завдяки зручності розташування філій до них звертаються стільки ж та, навіть, більше клієнтів, ніж до центрального ЦНАП. У червні-липні клієнтами ЦНАПів стали 19 тисяч 811 осіб.

З відкриттям філій ЦНАП мешканці Південного та Дніпровського районів почали зручно отримувати необхідні документи поблизу свого місця проживання, суттєво економлячи свій час.

4. Залучення до роботи у ЦНАП монополісті в сфері газо-, водо-, теплопостачання.

Широкий спектр популярних послуг цих підприємств має великий попит серед населення, оскільки вирішити всі комунальні питання стало можливим за одному приміщенні. На разі проводиться робота щодо співпраці ЦНАП та ПАТ «Дніпрообленерго».

Питання взаємодії монополістів та ЦНАП було ухвалено відповідним рішенням міської ради.

5. Система взаємодії за допомогою ІР-телефонії адміністраторів ЦНАП та операторів Єдиної диспетчерської служби. Зручна внутрішня комунікація між адміністраторами у ЦНАП та його філіях і Єдиною диспетчерською службою, робить ефективним надання громадянам необхідної консультації за максимально короткий час. Громадянам не треба дзвонити на декілька номерів та у різні служби. Вся інформація за єдиним номером ЄДС.

6. Залучення до роботи ЦНАП центру правової допомоги Міністерства юстиції України. Відповідно до укладеного з Центром вторинної правової допомоги  меморандуму про співпрацю у ЦНАП розпочали роботи юристи, які надають юридичну консультацію, готують позови до суду та надають безкоштовні адвокатські послуги відповідними категоріям громадян.

7. Впровадження електронної системи аналітичного оцінювання якості обслуговування клієнтів. У ЦНАП впроваджена унікальна для подібних центрів система оцінки якості обслуговування. Відмінність системи від інших центрів полягає у використанні для опитування планшетів зі спеціально розробленим програмним забезпеченням. Система дозволяє проводити багаторівневі опитування клієнтів, оновлювати опитування, здійснювати показ соціальних відеороликів тощо. Система передає дані до серверу системи керування чергою, що дозволяє формувати єдину звітність щодо якості роботи ЦНАП.

8. Використання у приміщення ЦНАП освітлювання за LED-технологіями та портативних персональних комп’ютерів. Під час оснащення ЦНАП використані LED-технології та комп’ютерне та офісне обладнання (ноутбуки, планшети та багатофункціональні пристрої) високого класу енергоефективності з малим споживання електричної енергії. Це дозволило у 5 разів скоротити споживання електрики.

9. Впровадження роботи у центральному приміщенні ЦНАП консультативного центру з питань будівництва, земельних та майнових відносин. З 2015 року у ЦНАП впроваджено роботу щоденну роботу представників органів у сферах архітектури, будівництва, земельних відносин, кадастру, речових прав на нерухоме майно, що дозволило створити потужний консультаційний центр для громадян та бізнесу.

10. Встановлення широкого графіку роботи ЦНАП, одного з найбільших у перерахунку на години – 58 годин на тиждень ведеться безперервний прийом. З метою створення зручних умов для клієнтів ЦНАП працює за розширеним графіком та без обідньої перерви. Це дуже зручно для громадян, оскільки вони мають змоги скористатися послугами після роботи або у вихідний день – суботу.

11. Відкриття представництва у центральному ЦНАП уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Кам’янське є єдиним містом обласного значення в Україні, в якому відкрито представництво омбудсмена. Дуже зручним для громадян стало розміщення приймальні представника уповноваженого з прав людини у приміщенні ЦНАП.

12. Інтеграція електронних систем керування чергою у ЦНАП та двох філіях у єдину систему. Зручність використання електронної системи керування чергою є очевидною. Після відкриття філій ЦНАП та встановлення у приміщеннях філій електронної черги, системи всіх трьох ЦНАП буди зведені до одного серверу, який регулює роботу всієї системи. Це дозволило створити єдину аналітичну базу щодо якості роботи ЦНАП та філій.

13. Безперебійне забезпечення доступу до мережі Інтернет. ЦНАП користується послугами декількох провайдерів. Мережі провайдерів прокладені до будівлі як по повітрю так і під землею. Обладнання налаштоване таким чином, що у разі зникнення сигналу у одного провайдеру, автоматично підключається інший. Актуальність даного питання полягає в тому що майже вся робота ЦНАП та його систем ґрунтується на доступі до мережі Інтернет

14. Безперебійне забезпечення електричного живлення. З метою забезпечення безперервності електричного живлення та відповідно роботи обладнання ЦНАП, було здійснено підключення ЦНАП до двох електричних підстанцій, перемикання між якими у разі відключення здійснюється автоматично.

15. Організація відео спостереження за кожним робочим місцем. З метою забезпечення громадської безпеки, моніторингу та фіксації дій адміністраторів у приміщенні ЦНАП встановлена система відео спостереження, яка охоплює всі робочі місця центру.

16. Дитячі куточки у приміщенні ЦНАП. Розміщення дитячих куточків (мольберт для малювання, столики, стільці, олівці тощо) у філіях ЦНАП показали доцільність даного заходу, оскільки часто дорослі приходять до центру з дітьми. Тому це, дуже зручний спосіб «зайняти» дітей, поки батьки отримують послугу.

17. Розміщення у ЦНАП та філіях комплексу супутніх послуг, які є дуже комфортними для клієнтів: пункт копіювання, сканування, фотографування, ламінування тощо; термінал банківських послуг; кавомат; кулер з питною водою; вільний WiFi; безкоштовний міський телефон; кімната особистої гігієни. Отримання всіх необхідних супутніх послуг безпосередньо у приміщенні ЦНАП робить перебування у центрі дуже комфортним.

18. У ЦНАП здійснюється прийом звернень з питань захисту прав споживачів та надається допомога споживачам в оформленні позовних заяв до суду. Концепція розвитку ЦНАП полягає у тому, що він має бути єдиним центром для вирішення будь-яких життєвих питань.

19. Інформаційна рецепція у залі очікування та інформування. Інформаційна рецепція розміщується у залі очікування та інформування. Її обслуговують 2 адміністратори. Завдання рецепції: попереднє інформування відвідувачів про необхідні їм послуги, допомога у взятті талону електронної черги, видача готових результатів надання послуг, функція кол-центру, поточні консультації клієнтів, допомога в оплаті послуг  тощо. Рецепція допомагає ефективно організовувати процес обслуговування клієнтів.

Історія ЦНАП

 

10.08.2011 – рішенням виконавчого комітету міської ради утворено Міський центр муніципальних послуг через який окрім дозвільних документів розпочато надання адміністративних послуг міської ради.

27.02.2013 – рішенням міської ради роботу центру приведено у відповідність до вимог ЗУ «Про адміністративні послуги». Прийнято рішення про створення Центру надання адміністративних послуг, затверджено Регламент та Положення ЦНАП, визначено перелік послуг центру. Розширюється штат центру та збільшується кількість клієнтів. Ведуться роботи щодо проекту розвитку ЦНАП.

2014 рік – відбувається розширення переліку адміністративних послуг, до роботи ЦНАП залучено муніципальні підприємства та організації міста.

02.12.2015 – на першому поверсі адміністративної будівлі за адресою: проспект Василя Стуса, 10/12 після проведення реконструкції відкривається сучасне приміщення ЦНАП площею 450 м².

02.06.2016 – у Дніпровському та Південному районах міста після проведення ремонту приміщень та забезпечення матеріально-технічної бази відкриваються філії ЦНАП. Із запуском філій ЦНАП, середньомісячний об’єм клієнтів ЦНАП та філій досягає рівня 10.000 громадян.

Відео про ЦНАП

https://www.facebook.com/yourCNAP/videos

Контактна інформація

Наша Адреса:

43000, М.ЛУЦЬК, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 17

Телефон:

Електронна пошта:

PROJECTCNAP@GMAIL.COM

ПОШИРЮЙТЕ !!!

Відеоролик про належні ЦНАП
Детальніше

Продовжується реконструкція приміщень ЦНАП

Незабаром відкриються нові приміщення ЦНАП
Детальніше

При цьому поповнили місцеву казну на 60 тисяч гривень

За півроку ЦНАП Голобської ОТГ надав майже 5 тисяч послуг
Детальніше

Відбулося засідання робочої групи під головуванням віце-премєр міністра

Єдині підходи до надання адмінпослуг
Детальніше

Інформація від ДМС

Щораз більше ЦНАП оформляють біометричні паспорти
Детальніше