ЦЕНТРИ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ. КРАЩІ ПРАКТИКИ
Представництво фонду Ф.Науманна в Україні
Головна > ПРОЕКТИ З АДМІНПОСЛУГ > Представництво фонду Ф.Науманна в Україні

З 2010 року за підтримки ФФН та у співпраці з Центром політико-правових реформ (м. Київ) для реалізації ідеї зручних та доступних послуг в інтегрованих прозорих офісах було проведено десятки заходів.

Основна стратегічна мета співпраці – це підтримка ідеї децетралізації надання послуг шляхом проведення регіональних заходів для представників громад (міст і ОТГ) та районів щодо передачі повноважень органам місцевого самоврядування з надання базових послуг, а також створення зручних і доступних умов отримання послуг.

Основні стратегічні цілі – це зміна ментальності керівників місцевої влади для усвідомлення ідеї створення належних інтегрованих офісів (ЦНАП); практична допомога ЦНАП та підвищення їх готовності і спроможності для реалізації наданих повноважень; поліпшення якості послуг і підвищення рівня задоволеності громадян щодо діяльності ЦНАП; створення належних ЦНАП, де б надавались основні (базові) послуги і куди б звертались громадяни.

У 2015 році було проведено 15 семінар-тренінгів, з яких 13 – для керівників і адміністраторів ЦНАП щодо вдосконалення діяльності та 2 – для представників громадських організацій щодо ролі громадськості у поліпшенні якості послуг. В цих заходах взяло участь 571 особа. На 13 семінар-тренінгах у обласних центрах України були присутні 523 керівники і адміністратори ЦНАП, представники громадськості,а на 2 семінарах для представників громадських організацій були присутні 48 осіб.

У 2016 році проведено 17 семінарів для керівників ЦНАП і представників об’єднаних територіальних громад та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади областей, в яких взяли участь 711 осіб .

За результатами кожного заходу було надано рекомендації ОДА, керівникам міст і РДА щодо розвитку належних ЦНАП. Особливо важливим компонентом є передача кращого досвіду з ЦНАП міст Луцька, Вінниці та інших і Волинської  області щодо розвитку системи адмінпослуг.

В останні кілька років ці заходи мають статус саме регіональних, бо до участі в них запрошувались всі керівники органів місцевої влади (органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій), керівники ЦНАП, представники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в областях.  Ці заходи, які останнім часом щорічно проводяться практично в усіх обласних центрах у співпраці з ОДА, стали платформою для обміну досвідом, передачі кращих практик, знань і навиків як між різними регіонами так і між учасниками. Завдяки їх проведенню вдається популяризувати ідею створення ЦНАП, а також сприяти прийняттю нормативних документів для їх розвитку. Повсюдне анкетування керівників ЦНАП в областях сприяє також виявленню проблем та  практичних потреб щодо внесення змін у законодавчі акти, розвитку інфраструктури і створення дійсно належних ЦНАП.

Контактна інформація

Наша Адреса:

43000, М.ЛУЦЬК, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 17

Телефон:

(067) 332 11 21

Електронна пошта:

PROJECTCNAP@GMAIL.COM

Продовжується реконструкція приміщень ЦНАП

Незабаром відкриються нові приміщення ЦНАП
Детальніше

При цьому поповнили місцеву казну на 60 тисяч гривень

За півроку ЦНАП Голобської ОТГ надав майже 5 тисяч послуг
Детальніше

Відбулося засідання робочої групи під головуванням віце-премєр міністра

Єдині підходи до надання адмінпослуг
Детальніше

Інформація від ДМС

Щораз більше ЦНАП оформляють біометричні паспорти
Детальніше

Укладено 3 договори

Лінії звязку для видачі біометричних паспортів
Детальніше