ЦЕНТРИ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ. КРАЩІ ПРАКТИКИ
Представництво фонду Ф.Науманна в Україні
Головна > ПРОЕКТИ З АДМІНПОСЛУГ > Представництво фонду Ф.Науманна в Україні

З 2010 року за підтримки ФФН та у співпраці з Центром політико-правових реформ (м. Київ) для реалізації ідеї зручних та доступних послуг в інтегрованих прозорих офісах було проведено десятки заходів.

Основна стратегічна мета співпраці – це підтримка ідеї децетралізації надання послуг шляхом проведення регіональних заходів для представників громад (міст і ОТГ) та районів щодо передачі повноважень органам місцевого самоврядування з надання базових послуг, а також створення зручних і доступних умов отримання послуг.

Основні стратегічні цілі – це зміна ментальності керівників місцевої влади для усвідомлення ідеї створення належних інтегрованих офісів (ЦНАП); практична допомога ЦНАП та підвищення їх готовності і спроможності для реалізації наданих повноважень; поліпшення якості послуг і підвищення рівня задоволеності громадян щодо діяльності ЦНАП; створення належних ЦНАП, де б надавались основні (базові) послуги і куди б звертались громадяни.

У 2015 році було проведено 15 семінар-тренінгів, з яких 13 – для керівників і адміністраторів ЦНАП щодо вдосконалення діяльності та 2 – для представників громадських організацій щодо ролі громадськості у поліпшенні якості послуг. В цих заходах взяло участь 571 особа. На 13 семінар-тренінгах у обласних центрах України були присутні 523 керівники і адміністратори ЦНАП, представники громадськості,а на 2 семінарах для представників громадських організацій були присутні 48 осіб.

У 2016 році проведено 17 семінарів для керівників ЦНАП і представників об’єднаних територіальних громад та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади областей, в яких взяли участь 711 осіб .

За результатами кожного заходу було надано рекомендації ОДА, керівникам міст і РДА щодо розвитку належних ЦНАП. Особливо важливим компонентом є передача кращого досвіду з ЦНАП міст Луцька, Вінниці та інших і Волинської  області щодо розвитку системи адмінпослуг.

В останні кілька років ці заходи мають статус саме регіональних, бо до участі в них запрошувались всі керівники органів місцевої влади (органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій), керівники ЦНАП, представники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в областях.  Ці заходи, які останнім часом щорічно проводяться практично в усіх обласних центрах у співпраці з ОДА, стали платформою для обміну досвідом, передачі кращих практик, знань і навиків як між різними регіонами так і між учасниками. Завдяки їх проведенню вдається популяризувати ідею створення ЦНАП, а також сприяти прийняттю нормативних документів для їх розвитку. Повсюдне анкетування керівників ЦНАП в областях сприяє також виявленню проблем та  практичних потреб щодо внесення змін у законодавчі акти, розвитку інфраструктури і створення дійсно належних ЦНАП.

Контактна інформація

Наша Адреса:

43000, М.ЛУЦЬК, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 17

Телефон:

Електронна пошта:

PROJECTCNAP@GMAIL.COM

ПОШИРЮЙТЕ !!!

Відеоролик про належні ЦНАП
Детальніше

Продовжується реконструкція приміщень ЦНАП

Незабаром відкриються нові приміщення ЦНАП
Детальніше

При цьому поповнили місцеву казну на 60 тисяч гривень

За півроку ЦНАП Голобської ОТГ надав майже 5 тисяч послуг
Детальніше

Відбулося засідання робочої групи під головуванням віце-премєр міністра

Єдині підходи до надання адмінпослуг
Детальніше

Інформація від ДМС

Щораз більше ЦНАП оформляють біометричні паспорти
Детальніше