ЦЕНТРИ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ. КРАЩІ ПРАКТИКИ
Досвід Азербайджану з надання послуг
Головна > ПРОЕКТИ З АДМІНПОСЛУГ > Досвід Азербайджану з надання послуг

 

Кожен наступний Асан (центр надання послуг), що відкривається в Баку, кращий за попередній.

     

Сектор очікування в Асан та термінал для заповнення заяви та іі друкування і отримання інформаціі по послугах

Окрім якості надання послуг мешканцям, багато уваги приділяється турботі про працівників центру, які щодня працюють з людьми. Є антистресова кімната та кімната для відпочинку.

    

Кімната відпочинку та побутова кімната для персоналу

Послуги з реєстрації шлюбу також надаються в Асан. Це відбувається через місяць після подачі заявки та проходження медичного обстеження. Додаткові кошти за такі послуги не сплачуються. 

При отриманні внутрішнього документу, що посвідчує особу, законодавством передбачено фіксування таких даних як зріст та колір очей - все це робиться на місці.

    

Виготовлення паспорта в Асан та друкування посвідчення водія

"Мобільний" Асан - це автобус спеціально облаштований електронною чергою, спеціальними робочими місцями, обладнанням для виготовлення посвідчення водія, банківським відділенням, нотаріусом. Спектр послуг не відрізняється від того, що надається в стаціонарному приміщенні. Графік курсування таких автобусів затверджується на рік вперед, розміщується такий автобус біля приміщення місцевої влади.

       

"Мобільний" Асан - облаштований комфортабельний автобус з робочими місцями для обслуговування замовників послуг

Ще одна цікава новація - Радіо Асан. Спочатку це було радіо одного центру надання послуг, далі стало спільним для всіх відкритих центрів. І майже рік тому народилася найсучасніша радіостанція FM діапазону. Перевагами є спілкування в прямому ефірі з керівництвом держави найвищого рівня, міністрами, юридичні консультації, популяризація роботи Асан та багато іншого.

Цікавим в організації роботи по наданню послуг від органів влади Азербайджану є навчання та тренінги для державних службовців, а також залучення волонтерів для допомоги відвідувачам Асану  в заповненні документів, консультуванні та допомоги при перебуванні в центрі (користування терміналами сплати штрафів, прийняття платежів та ін).

Молодь-волонтери, після роботи в Асані отримують сертифікат про кваліфікацію та потрапляють в кадрову базу Асану, яка до речі є відкритою і державні служби та представники бізнесу можуть обрати для себе кадри.

Крім цього, в Асан надаються медичні послуги, послуги з перекладу документів на різні мови, можна придбати квитки до кіно, театру, тощо, поповнити бібліотеку своєю книгою.

Контактна інформація

Наша Адреса:

43000, М.ЛУЦЬК, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 17

Телефон:

Електронна пошта:

PROJECTCNAP@GMAIL.COM

ПОШИРЮЙТЕ !!!

Відеоролик про належні ЦНАП
Детальніше

Продовжується реконструкція приміщень ЦНАП

Незабаром відкриються нові приміщення ЦНАП
Детальніше

При цьому поповнили місцеву казну на 60 тисяч гривень

За півроку ЦНАП Голобської ОТГ надав майже 5 тисяч послуг
Детальніше

Відбулося засідання робочої групи під головуванням віце-премєр міністра

Єдині підходи до надання адмінпослуг
Детальніше

Інформація від ДМС

Щораз більше ЦНАП оформляють біометричні паспорти
Детальніше