ЦЕНТРИ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ. КРАЩІ ПРАКТИКИ
МОНІТОРИНГ БЕРЛІНСЬКИХ УНІВЕРСАМІВ ПОСЛУГ
Головна > ПРОЕКТИ З АДМІНПОСЛУГ > МОНІТОРИНГ БЕРЛІНСЬКИХ УНІВЕРСАМІВ ПОСЛУГ

Даний заключний звіт "Структура системи моніторингу "Ефективність і результативність" берлінських універсамів послуг" презентує результати пілотного проекту, що, напевне, й до сьогодні може вважатися унікальним у німецькій системі управління. Згадана унікальність випливає передусім із масштабності цілей цього проекту. Мета системи моніторингу полягала в представленні всіх напрямів роботи універсамів послуг, важливих у плані менеджменту та управління, у вигляді показників у рамках певної системи. Конкретно це означає охоплення та вимірювання всіх важливих моментів у таких сферах, як

  • Економічність;
  • Задоволеність громадян та клієнтів, а також їх вимоги;
  • Задоволеність співробітників;
  • Якість і організаційні стандарти.

Для досягнення такої мети слід було розробити інтегровану та добре розгалужену систему інструментів обліку та збору даних (зокрема, таблиці та анкети).

Проект зі створення системи моніторингу, що спирається на певні показники й охоплює як аспекти економічності, якості та (політично визначених) стандартів, так і якість результатів, і обсяг результатів із точки зору громадян, потребував детальної організації проекту й залучення всіх причетних до цього (оперативних та стратегічних/політичних) гравців. Тому коротко буде представлено організацію проекту, що утворювала фундаментальну структуру в реалізації  проекту.

Основним результатом є те, що в рамках проекту за період, що тривав менше року, вдалося розробити концепцію системи моніторингу, зокрема, – щодо вимірювання задоволеності клієнтів і співробітників, економічності, якості та стандартів організації берлінських універсамів послуг.

Перші відгуки про результати проекту зроблені, зокрема, на першому фаховому конгресі в районі Шенеберг 26.10.2005 року та під час презентації проекту в  рамках  форуму  Муніципального відомства спрощення управління в 2005 році в Бохумі, були виключно позитивними.

Поруч із основною координаційною групою, завданням якої було стратегічне керівництво проектом, було сформовано дві (оперативні) робочі підгрупи (РПг):

  • РПг 1 Індикатори якості та економічності;
  • РПг 2 Опитування громадян, клієнтів і співробітників, опиту- вання галузевих установ.

Контактна інформація

Наша Адреса:

43000, М.ЛУЦЬК, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 17

Телефон:

Електронна пошта:

PROJECTCNAP@GMAIL.COM

ПОШИРЮЙТЕ !!!

Відеоролик про належні ЦНАП
Детальніше

Продовжується реконструкція приміщень ЦНАП

Незабаром відкриються нові приміщення ЦНАП
Детальніше

При цьому поповнили місцеву казну на 60 тисяч гривень

За півроку ЦНАП Голобської ОТГ надав майже 5 тисяч послуг
Детальніше

Відбулося засідання робочої групи під головуванням віце-премєр міністра

Єдині підходи до надання адмінпослуг
Детальніше

Інформація від ДМС

Щораз більше ЦНАП оформляють біометричні паспорти
Детальніше